Președinte: Damian – Tudor – Vlad DEHELEANU Vicepreședinte: Bianca – Mihaela PORȚEANU Secretar General: Georgiana LICĂ Membri Consiliului de Conducere: Doina Sorina OPREA Sofița GIUREA Adrian VASILACHE Andrei ALEXANDRU Adrian DEJANU Florin Cătălin MITU Mandatul Consiliului de Conducere are o durată de 2 (doi) ani, începând cu data de 01.12.2020 până la data de 30.11.2022. Citeste aici RIOF-ul […]

Citeste

Citeste aici Hotararea nr.10 din data de 20.03.2019 a Consiliului de Conducere al FTMB. Citeste aici RIOF-ul adoptat ca urmare a hotararii mentinate mai sus. In urma modificarilor intervenite, Consiliul de Conducere al FTMB isi pastreaza componenta conform alegerilor din data de 05.09.2018, modificandu-se doar numele de familie al Secretarului General. Președinte: Ticu PLĂCINTĂ Vicepreședinte: Doina Sorina […]

Citeste

Președinte: Ticu PLĂCINTĂ Vicepreședinte: Doina Sorina OPREA Secretar General: Roxana Elena POPA Membri Consiliului de Conducere: Adrian DEJANU Adrian VASILACHE Georgiana LICĂ Mihai Serghei TODOR Sofița GIUREA Florin Cătălin MITU Mandatul Consiliului de Conducere are o durată de 2 (doi) ani, începând cu data de 05.09.2018 până la data de 30.11.2020. Citeste aici RIOF-ul din data de 10.09.2018

Citeste

Președinte: Ticu PLĂCINTĂ Vicepreședinte: Valentin MĂRGINEANU Secretar: Doina Sorina OPREA Membri Consiliului de Conducere: Adrian DEJANU Florin Paul IONESCU Georgiana LICĂ Mihai Serghei TODOR Adrian VASILACHE Eugeniu Ioan VASILACHE Mandatul Consiliului de Conducere are o durată de 2 (doi) ani, începând cu data de 02.11.2016 până la data de 30.11.2018. Citeste aici RIOF-ul din data de 09.11.2016

Citeste

CONSILIUL DE CONDUCERE ales în ședința Adunării Generale din data de 05.11.2014 Președinte: Ticu PLĂCINTĂ Vicepreședinte: Valentin MĂRGINEANU Secretar: Doina Sorina OPREA Membri Consiliului de Conducere: Adrian VASILACHE Florin Paul IONESCU Ion DUMITRA Daniel Ionuț CHIOSILĂ Paul Mihail IONESCU Mihai Serghei TODOR Mandatul Consiliului de Conducere are o durată de 2 (doi) ani, începând cu data de 05.11.2014. […]

Citeste

Președinte: Ticu PLĂCINTĂ Vicepreședinte: Valentin MĂRGINEANU Secretar: Cornel Remus HABĂRĂ Membri Consiliului de Conducere: Adrian VASILACHE Florin Paul IONESCU Doina Sorina OPREA Ion DUMITRA Paul Mihail IONESCU Daniel Ionuț CHIOSILĂ Mandatul Consiliului de Conducere are o durată de 2 (doi) ani, începând cu data de 07.11.2012. Citeste aici RIOF-ul din data de 07.11.2012

Citeste

Președinte: Ticu PLĂCINTĂ Vicepreședinte: Valentin MĂRGINEANU Secretar: Cornel Remus HABĂRĂ Membri Consiliului de Conducere: BUZAN Adrian VLAD Beatrice Florina STĂNESCU Dan – George GHEORGHE Cristinel IONESCU Florin Paul SIMIONIUC Richard Daniel CHIOSILĂ Daniel Ionuț VASILACHE Adrian GABOR Cătălin Georgian Mandatul Consiliului de Conducere are o durată de 2 (doi) ani, începând cu data de 17.11.2010. Citeste aici RIOF-ul […]

Citeste